+421 917 182 758 pa.occasio@gmail.com

Práca v mäsovýrobe bez praxe a znalosti jazyka – Írsko

Miesta: Ballyhaunis, Waterford, Charleville
Náplň práce
Úprava mäsových výrobkov, vykosťovanie, krájanie mäsa. Práca je rýchla v tempe na linke.
Pracuje sa na 1 zmenu – 8 hodín, možnosť nadčasov.
Výhody:
• Bez znalosti anglického alebo iného cudzieho jazyka – česká koordinátorka
• Týždenné mzdy
• Dostatok pracovných hodín
• Dlhodobá práca
• Veľa umiestnených Slovákov a Čechov
• Pekné ubytovanie
Mzda:
9,55€ brutto/hodina
nadčas: 14,32€ brutto/hod
Od 1 613 Eur v hrubom mesačne. Výška mzdy sa odvíja aj od Vašej zručnosti a šikovnosti pri práci.
* nadčasy a soboty za príplatok
* možnosť rodinných prídavkov – asistencia zamestnávateľa
* vrátenie daní
* 21 dní platenej dovolenky
Požiadavky:
• Šikovný muži bez praxe z mäsozávodoch, ale vedia pracovať v tempe a nevadí im práca s nožom.
• Fyzická zdatnosť, vek 22 – 45 rokov.
• Čistý register trestov
• Záujem o dlhodobú spoluprácu
Ubytovanie: Zabezpečené vyhovujúce ubytovanie v 1-2-3 lôžkovej izbe vo vilkách alebo rodinných domoch (spoločná kuchyňa a kúpeľňa). Cena ubytovania je cca 55-70€ týždenne.
Strava: Vlastná alebo fabriky majú kantíny pre zamestnancov, kde je možné sa stravovať za prijateľné ceny.
Poistenie: Budete poistený podľa platnej írskej legislatívy. Odporúčame komerčné pripoistenie (v prípade, ak by ste potrebovali vyšetrenia nad rámec základného poistenia)
Vaše náklady
Cesta do Írska – môžete si zabezpečiť samostatne alebo Vám radi pomôžeme so zakúpením letenky. Vreckové na stravu
Vratný depozit za ubytovanie – cca 250€ (odchod je nutné nahlásiť ubytovateľovi 2 týždne vopred).

BEZ POPLATKU AGENTÚRE

V prípade záujmu pošlite životopis v anglickom jazyku

Pre bližšie info píšte na laudisova.occasio@gmail.com alebo volajte na 0911 768 427  Dana Ľaudisová.

Scroll to Top