+421 917 182 758 pa.occasio@gmail.com

A remeselne prace zaloha

Stavebný pracovníci – Rakúsko   Ponúkame prácu partiám ale aj jednotlivým murárom na dlhodobo. Práca je v oblasti Tirolsko (Feldkirch) Pracuje sa 10 hod denne, soboty podľa potreby. Ubytovanie vopred zabezpečené Rakúska pracovná zmluva, TPP Mzda : Murár – 14,68 € brutto/hod + 41,40€ diéty Tesár – 14,33 € brutto/hod + 41,40€ diéty Žeriavnik – 14,67 € brutto/hod + 41,40€ diéty Stierkovač – 12,52 € brutto/hod + 41,40€ diéty Pomocník – 12,50 € brutto/hod + 41,40€ diéty Pokrývač striech – 13,82 € brutto/hod+ 41,40€  diéty Vyžadujeme : -prax v obore – nemecký jazyk (jeden z dvojice) dorozumieť sa – vlastné auto – samostatnosť pri práci V prípade záujmu pošlite CV v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Izolatér (Fasádnik) – Viedeň   Hľadáme partiu fasádnikov na dlhodobo. Práca je v Rakúsku vo Viedni. Pracovná zmluva – rakúska. Mzda : 13,10€/ hod + 26,40€ diéty /deň Ubytovanie zabezpečené, hradí zamestnávateľ. Primárna pracovná náplň je zatepľovanie fasád polystyrénom alebo minerálnou vlnou. Nástup do práce ihneď. Vyžadujeme : – prax v obore – vlastné auto jeden z partie – jeden z partie dorozumieť sa nemecky – schopnosť pracovať vo výškach V prípade záujmu pošlite CV v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Zvárači 136, 138 – Lodenice Nemecko   Pre nemeckého partnera hľadáme zváračov s platnými certifikátmi 136,138. Pracovná ponuka je pre 2-5 zváračov. Práca je v lodeniciach, kde sa zvárajú rúry. Práca je v hale na dlhodobo Pracovné miesta : Salzbergen, Bremen. Pracuje sa 9,5/ hod denne soboty 8 /hod. Mzda : 14 € netto /hod. Nemecká pracovná zmluva. Nástup možný ihneď po dohode, možnosť dlhodobej spolupráce. Ubytovanie zabezpečené, hradené zamestnávateľom. Podmienky : – prax so zváraním – platné certifikáty 136,138 – vlastné auto – nemecký jazyk výhodou, nie podmienkou. V prípade záujmu pošlite CV v nemčine.
 
.
 
Zvárači – Lodenice 141 Certifikát Pre nemeckého partnera hľadáme zváračov s platnými certifikátmi 141. Pracovná ponuka je pre 2-5 zváračov. Práca je v lodeniciach, kde sa zvárajú plechy. Kozmetické úpravy na lodiach, bez röntgenu. Pracovné miesta : Neubrandenburg, Bremerhaven Pracuje sa 10/ hod denne soboty 8 /hod. Mzda : 15€ netto /hod. Nemecká pracovná zmluva. Nástup možný ihneď po dohode, možnosť dlhodobej spolupráce. Ubytovanie zabezpečené, hradené zamestnávateľom. Podmienky : – prax so zváraním – platné certifikáty 141 – vlastné auto – nemecký jazyk výhodou, nie podmienkou. V prípade záujmu pošlite CV v nemčine.
 
.
 
Murári – Rakúsko Miesto výkonu práce : Viedeň, Linz , Klagenfurt a okolie Hľadáme skúsených robotníkov kvalifikovaná sila (murár) s praxou. TPP, rakúska pracovná zmluva Mzda – 14,20€ + 41,40€ diéty. Výhody : + 13.ty a 14.ty plat + rodinné prídavky + preplatená dovolenka + zálohy po prvom týždni Nástup: každý týždeň nové stavby Vyžadujeme : – prax v obore minimálne 1 rok – nemecký jazyk na úrovni dorozumieť sa 1 z partie – vlastné auto V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Pomocný murári – Rakúsko Hľadáme skúsených robotníkov pomocných murárov s praxou. Miesto výkonu práce : Viedeň, Linz , Klagenfurt a okolie TPP, rakúska pracovná zmluva Mzda – 12,09€ + 41,40€ diéty. Výhody : + 13.ty a 14.ty plat + rodinné prídavky + preplatená dovolenka + zálohy po prvom týždni Nástup : každý týždeň nové stavby. Vyžadujeme : – prax v obore minimálne 1 rok – nemecký jazyk na úrovni dorozumieť sa 1 z partie – vlastné auto V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Žeriavnik – Rakúsko Hľadáme skúsených robotníkov žeriavnikov s praxou. Miesto výkonu práce : Viedeň, Linz , Klagenfurt a okolie TPP, rakúska pracovná zmluva Mzda – 14,19€ + 41,40€ diéty. Výhody : + 13.ty a 14.ty plat + rodinné prídavky + preplatená dovolenka + zálohy po prvom týždni Nástup : každý týždeň nové stavby. Vyžadujeme : – prax v obore minimálne 1 rok – nemecký jazyk na úrovni dorozumieť sa 1 z partie – vlastné auto V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Šalovač – Rakúsko Hľadáme skúsených robotníkov šalovačov s praxou. Miesto výkonu práce : Viedeň, Linz , Klagenfurt a okolie TPP, rakúska pracovná zmluva Mzda – 13,56€ + 41,40€ diéty. Výhody : + 13.ty a 14.ty plat + rodinné prídavky + preplatená dovolenka + zálohy po prvom týždni Nástup : každý týždeň nové stavby. Vyžadujeme : – prax v obore minimálne 1 rok – nemecký jazyk na úrovni dorozumieť sa 1 z partie – vlastné auto V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Zámočník – Nemecko Miesto – Hamburg TPP, nemecká pracovná zmluva Nástup po dohode. Mzda: 13 € / hod netto Pracovná doba: 8-10 hod denne aj soboty Ubytovanie hradí firma Podmienky prijatia: – znalosť nemeckého jazyka – vedieť čítať výkresy V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Zvárač – Nemecko Hľadáme zváračov s platnými certifikátmi 141, 135, 136, 138. Miesto výkonu práce (Nemecko) – Neubrandenburg Práca je na TPP – nemecká zmluva. Zvárajú sa podvozky na vlaky. Mzda : 15 € / hod netto Pracuje sa 10 hod denne aj soboty. Ubytovanie zabezpečené, hradí firma. Turnusy – sú možné po dohode. V prípade záujmu posielajte životopisy s platnými certifikátmi. 
 
.
     
Búracie práce – Rakúsko Hľadáme pracovníkov na stavby. Práca je vhodná aj pre študentov. Jedná sa o búracie práca na stavbách, ktoré sú priamo vo Viedni. Práca je na slovenskú zmluvu. Pracuje sa 10 hod/denne, víkendy podľa potreby. Mzda : 8€/hod netto Ubytovanie zabezpečené, 50€ / týždeň Možnosť turnusov po dohode s majstrom. Práca bez NEMECKÉHO JAZYKA. Záujemcovia posielajte životopisy alebo občiansky preukaz.  
 
.
 
Práca v mäsovýrobe bez praxe a znalosti jazyka – Írsko Miesta: Ballyhaunis, Waterford, Charleville Náplň práce Úprava mäsových výrobkov, vykosťovanie, krájanie mäsa. Práca je rýchla v tempe na linke. Pracuje sa na 1 zmenu – 8 hodín, možnosť nadčasov. Mzda: 9,55€ brutto/hodina nadčas: 14,32€ brutto/hod Od 1 613 Eur v hrubom mesačne.   
 
.
 
Práca v textilnom sklade v Anglicku Ako pracovník spoločnosti budete zodpovedný za nasledovné: vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia (tzv. picking) práca na páse pri balení šiat, tričiek, spodnej bielizne, atď. práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát) používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov balenie/ukladanie odevov do plastikových vriec, etiketovanie kontrola kvality tovaru – vyžaduje sa presnosť a precíznosť Vaša mzda denná zmena: 7,60 GBP brutto/hodina (cca 8,70 Eur) – po odpracovaní 26 týždňov sa mzda zvyšuje na 8,00 GBP brutto/hodina (cca 9,20 Eur ) nočná zmena: 7,95 GBP brutto/hodina (cca 9,10 Eur) – po odpracovaní 26 týždňov sa mzda zvyšuje na 8,75 GBP brutto/hodina (cca 10,08 Eur)
 
.
 

Kuchár, Čašník/čka, Chyžná – Nemecko

Majiteľ 3* Hotela prijme do svojho kolektívu skúseného kuchára, čašníka/čku a chyžnú.

Práca je v meste DAUN (Nemecko)

Mzda:
  • Kuchár – 1850€
  • Čašník / čka – 1700€
  • Chyžná – 1700€

Pracuje sa 8-9 hod denne 5 dní v týždni

Nástup možný ihneď po dohode

Ubytovanie a strava zadarmo

Podmienky :
  • prax v oblasti gastronómie
  • znalosť nemeckého jazyka
V prípade záujmu pošlite CV v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 

2 Kuchári – Rakúsko (Semmering)

Majiteľ reštaurácie prijme do svojho kolektívu 1 šéfkuchára a 1 kuchára

Príprava jedál A La Carte z jedálneho lístka

Pracuje sa 8-10 hod denne 6 dní v týždni

Mzda :
  • šéfkuchár 12€ netto / hod
  • kuchár 10€ netto / hod

Ubytovanie a strava sú zadarmo

Nástup možný do týždňa

Sezóna do konca októbra, potom sa nastupuje na zimnú sezónu od 1.decembra

Vyžadujeme :
  • nemecký jazyk úroveň
  • dorozumieť sa
  • nutná prax najlepšie v zahraničí
V prípade záujmu pošlite CV v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
     

Scroll to Top