+421 917 182 758 pa.occasio@gmail.com

.
   
.
 
Stavebný pracovníci – Rakúsko Ponúkame prácu partiám ale aj jednotlivým murárom na dlhodobo. Práca je v oblasti Tirolsko (Feldkirch) Pracuje sa 10 hod denne, soboty podľa potreby. Ubytovanie vopred zabezpečené Rakúska pracovná zmluva, TPP Mzda : Murár – 14,68 € brutto/hod + 41,40€ diéty Tesár – 14,33 € brutto/hod + 41,40€ diéty Žeriavnik – 14,67 € brutto/hod + 41,40€ diéty Stierkovač – 12,52 € brutto/hod + 41,40€ diéty Pomocník – 12,50 € brutto/hod + 41,40€ diéty Pokrývač striech – 13,82 € brutto/hod+ 41,40€  diéty Vyžadujeme : -prax v obore – nemecký jazyk (jeden z dvojice) dorozumieť sa – vlastné auto – samostatnosť pri práci V prípade záujmu pošlite CV v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Izolatér (Fasádnik) – Viedeň Hľadáme partiu fasádnikov na dlhodobo. Práca je v Rakúsku vo Viedni. Pracovná zmluva – rakúska. Mzda : 13,10€/ hod + 26,40€ diéty /deň Ubytovanie zabezpečené, hradí zamestnávateľ. Primárna pracovná náplň je zatepľovanie fasád polystyrénom alebo minerálnou vlnou. Nástup do práce ihneď. Vyžadujeme : – prax v obore – vlastné auto jeden z partie – jeden z partie dorozumieť sa nemecky – schopnosť pracovať vo výškach V prípade záujmu pošlite CV v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Zvárači 136, 138 – Lodenice Nemecko Pre nemeckého partnera hľadáme zváračov s platnými certifikátmi 136,138. Pracovná ponuka je pre 2-5 zváračov. Práca je v lodeniciach, kde sa zvárajú rúry. Práca je v hale na dlhodobo Pracovné miesta : Salzbergen, Bremen. Pracuje sa 9,5/ hod denne soboty 8 /hod. Mzda : 14 € netto /hod. Nemecká pracovná zmluva. Nástup možný ihneď po dohode, možnosť dlhodobej spolupráce. Ubytovanie zabezpečené, hradené zamestnávateľom. Podmienky : – prax so zváraním – platné certifikáty 136,138 – vlastné auto – nemecký jazyk výhodou, nie podmienkou. V prípade záujmu pošlite CV v nemčine.
 
.
 
Zvárači – Lodenice 141 Certifikát Pre nemeckého partnera hľadáme zváračov s platnými certifikátmi 141. Pracovná ponuka je pre 2-5 zváračov. Práca je v lodeniciach, kde sa zvárajú plechy. Kozmetické úpravy na lodiach, bez röntgenu. Pracovné miesta : Neubrandenburg, Bremerhaven Pracuje sa 10/ hod denne soboty 8 /hod. Mzda : 15€ netto /hod. Nemecká pracovná zmluva. Nástup možný ihneď po dohode, možnosť dlhodobej spolupráce. Ubytovanie zabezpečené, hradené zamestnávateľom. Podmienky : – prax so zváraním – platné certifikáty 141 – vlastné auto – nemecký jazyk výhodou, nie podmienkou. V prípade záujmu pošlite CV v nemčine.
 
.
 
Murári – Rakúsko Miesto výkonu práce : Viedeň, Linz , Klagenfurt a okolie Hľadáme skúsených robotníkov kvalifikovaná sila (murár) s praxou. TPP, rakúska pracovná zmluva Mzda – 14,20€ + 41,40€ diéty. Výhody : + 13.ty a 14.ty plat + rodinné prídavky + preplatená dovolenka + zálohy po prvom týždni Nástup: každý týždeň nové stavby Vyžadujeme : – prax v obore minimálne 1 rok – nemecký jazyk na úrovni dorozumieť sa 1 z partie – vlastné auto V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Pomocný murári – Rakúsko Hľadáme skúsených robotníkov pomocných murárov s praxou. Miesto výkonu práce : Viedeň, Linz , Klagenfurt a okolie TPP, rakúska pracovná zmluva Mzda – 12,09€ + 41,40€ diéty. Výhody : + 13.ty a 14.ty plat + rodinné prídavky + preplatená dovolenka + zálohy po prvom týždni Nástup : každý týždeň nové stavby. Vyžadujeme : – prax v obore minimálne 1 rok – nemecký jazyk na úrovni dorozumieť sa 1 z partie – vlastné auto V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Žeriavnik – Rakúsko Hľadáme skúsených robotníkov žeriavnikov s praxou. Miesto výkonu práce : Viedeň, Linz , Klagenfurt a okolie TPP, rakúska pracovná zmluva Mzda – 14,19€ + 41,40€ diéty. Výhody : + 13.ty a 14.ty plat + rodinné prídavky + preplatená dovolenka + zálohy po prvom týždni Nástup : každý týždeň nové stavby. Vyžadujeme : – prax v obore minimálne 1 rok – nemecký jazyk na úrovni dorozumieť sa 1 z partie – vlastné auto V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Šalovač – Rakúsko Hľadáme skúsených robotníkov šalovačov s praxou. Miesto výkonu práce : Viedeň, Linz , Klagenfurt a okolie TPP, rakúska pracovná zmluva Mzda – 13,56€ + 41,40€ diéty. Výhody : + 13.ty a 14.ty plat + rodinné prídavky + preplatená dovolenka + zálohy po prvom týždni Nástup : každý týždeň nové stavby. Vyžadujeme : – prax v obore minimálne 1 rok – nemecký jazyk na úrovni dorozumieť sa 1 z partie – vlastné auto V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Zámočník – Nemecko Miesto – Hamburg TPP, nemecká pracovná zmluva Nástup po dohode. Mzda: 13 € / hod netto Pracovná doba: 8-10 hod denne aj soboty Ubytovanie hradí firma Podmienky prijatia: – znalosť nemeckého jazyka – vedieť čítať výkresy V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku.
 
.
 
Zvárač – Nemecko Hľadáme zváračov s platnými certifikátmi 141, 135, 136, 138. Miesto výkonu práce (Nemecko) – Neubrandenburg Práca je na TPP – nemecká zmluva. Zvárajú sa podvozky na vlaky. Mzda : 15 € / hod netto Pracuje sa 10 hod denne aj soboty. Ubytovanie zabezpečené, hradí firma. Turnusy – sú možné po dohode. V prípade záujmu posielajte životopisy s platnými certifikátmi. 
 
.
 

Scroll to Top