+421 917 182 758 pa.occasio@gmail.com

.
   
.
 
Búracie práce – Rakúsko Hľadáme pracovníkov na stavby. Práca je vhodná aj pre študentov. Jedná sa o búracie práca na stavbách, ktoré sú priamo vo Viedni. Práca je na slovenskú zmluvu. Pracuje sa 10 hod/denne, víkendy podľa potreby. Mzda : 8€/hod netto Ubytovanie zabezpečené, 50€ / týždeň Možnosť turnusov po dohode s majstrom. Práca bez NEMECKÉHO JAZYKA. Záujemcovia posielajte životopisy alebo občiansky preukaz.  
 
.
 
Práca v mäsovýrobe bez praxe a znalosti jazyka – Írsko Miesta: Ballyhaunis, Waterford, Charleville Náplň práce Úprava mäsových výrobkov, vykosťovanie, krájanie mäsa. Práca je rýchla v tempe na linke. Pracuje sa na 1 zmenu – 8 hodín, možnosť nadčasov. Mzda: 9,55€ brutto/hodina nadčas: 14,32€ brutto/hod Od 1 613 Eur v hrubom mesačne.   
 
.
 
Práca v textilnom sklade v Anglicku Ako pracovník spoločnosti budete zodpovedný za nasledovné: vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia (tzv. picking) práca na páse pri balení šiat, tričiek, spodnej bielizne, atď. práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát) používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov balenie/ukladanie odevov do plastikových vriec, etiketovanie kontrola kvality tovaru – vyžaduje sa presnosť a precíznosť Vaša mzda denná zmena: 7,60 GBP brutto/hodina (cca 8,70 Eur) – po odpracovaní 26 týždňov sa mzda zvyšuje na 8,00 GBP brutto/hodina (cca 9,20 Eur ) nočná zmena: 7,95 GBP brutto/hodina (cca 9,10 Eur) – po odpracovaní 26 týždňov sa mzda zvyšuje na 8,75 GBP brutto/hodina (cca 10,08 Eur)
 
.

Scroll to Top